12 lipca, godz. 18:00 – 19:30
Koszt: 50 zł
Zapisy: holistyczna.cialoterapia@gmail.com, 733458786
 
Taniec jest jedną z najprostszych terapii dostępnych człowiekowi. 
Wprowadzenie ciała w spontaniczny ruch i pozwolenie sobie na jego siłę potrafi dotrzeć do głęboko stłumionych emocji – szczególnie wstydu, lęku, braku zaufania, braku akceptacji wobec samego siebie i swojej cielesności. Jest w stanie rozluźnić blokady mięśniowe, które powstawały przez lata w wyniku chęci odcięcia się od własnych uczuci. A te potrafi na tyle zintensyfikować, że w końcu jesteśmy w stanie nazwać je jednym słowem i przyjrzeć się danym emocjom z bliska.
Zapraszam Was na wyjątkowy wieczór, podczas którego odkryjemy czym jest intuicyjny ruch, ten który pozwala nam odkrywać siebie.
Wystarczy, że weźmiesz wygodny strój i otwartość na to, by wyjść ze swojej głowy i poczuć swoje ciało.
Nie jest potrzebne żadne doświadczenie w tańcu, czy w jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Do tańca intuicyjnego nie ma żadnych przeciwwskazań.
 
Prowadząca:
Agnieszka Bieda – dyplomowany instruktor jogi, tancerka, fotograf tańca i portrecista, dietetyk kliniczny, dietoterapeuta wg medycyny chińskiej, lektor języka włoskiego, głęboko w sercu – artystka.
Związana z tańcem od blisko 20 lat. Założycielka Holistycznej Ciałoterapii. Twórczyni wykładów i warsztatów poświęconych tematyce pracy z emocjami, psychosomatyce, odnajdywaniu swojego wewnętrznego głosu, dochodzeniu do swojej wewnętrznej prawdy i uwalnianiu nagromadzonych przez lata blokad.
Skip to content