21 sierpnia, godz. 17:00 – 18:30

Ruch intuicyjny nie ma z góry założonej formy, techniki czy wytycznych. Jego podstawą jest autentyczny, naturalny, niewymuszony ruch, wykonywany z przyjemnością, który usuwa blokady z ciała, odpręża, likwiduje nadmiar stresu. Ta forma zajęć zachęca nas do tego, by na moment puścić głowę, a zacząć podążać za tym, co „mówi” nasze ciało, co naprawdę w nim czujemy. Będziemy doświadczać  odpuszczenia, szukać rozluźnienia w sobie, pozbywać się codziennej presji. Pokażę Wam jak zacząć odczuwać na głębokim poziomie swoje ciało, jak poczuć ulgę od codziennych dolegliwości fizycznych i emocjonalnych, jak rozładować napięcia. Za pomocą ciała i rytmu będziemy szukać dawno utraconej miękkości w ciele, lekkości, nieskrępowanej radości i swojej własnej, autentycznej natury, którą poprzez intuicyjny ruch można na nowo dostrzec.

Warsztat jest adresowany do każdego, nie musisz mieć żadnego doświadczenia czy kondycji fizycznej. Wystarczy, że weźmiesz wygodny, niekrepujący ruchów strój oraz obuwie.

Agnieszka Bieda –  certyfikowana instruktorka jogi oraz tancerka z wieloletnim stażem, specjalizująca się w terapii ruchem i tańcu intuicyjnym. W swojej praktyce stosuje różnorodne formy pracy z ciałem uwalniające od skumulowanych napięć i emocji. Twórczyni wykładów i warsztatów poświęconych tematyce pracy z emocjami, psychosomatyce, odnajdywaniu swojego wewnętrznego głosu, dochodzeniu do swojej waewnętrznej prawdy i uwalnianiu nagromadzonych przez lata blokad. Autorka strony Holistyczna Ciałoterapia. Z wykształcenia również dietetyk kliniczny, dietoterapeutka, lektorka języka włoskiego, fotograf tańca i portrecistka.

KOSZT: 50 zł/osoba

Czas trwania: 1,5h

Zapisy: 733 458786

 

Skip to content