14 lipca, 21 lipca, 17 sierpnia i 26 sierpnia, godz. 10:00 – 15:00, Bytom, ul. M. Reja
Pałac w Miechowicach, Miasto Bytom oraz Stowarzyszenie Górnośląskich Kolei Wąskotorowych – SGKW Bytom – zapraszają na cztery rodzinne wyjazdy na polanę w lesie!
Każda z wycieczek będzie miała taki sam schemat, ale aktywności, które zaproponujemy dzieciom na polanie, za każdym razem będą inne. O szczegółach kolejnych wyjazdów będziemy informowali na bieżąco na @Pałac w Miechowicach.
Gdzie się spotykamy?
Na peronie kolejki wąskotorowej w Bytomiu przy ulicy Reja (to w pobliżu Lodowiska), zawsze o godzinie 10:00.
Gdzie pojedziemy?
Na polanę w lesie w Dąbrowie Miejskiej. Czeka nas 25 minut drogi kolejką, a następnie 10 minut spaceru przez las z peronu na polanę.
Czego możemy się spodziewać?
Odpoczynku wśród drzew. Dzieciom zaproponujemy zabawy i zajęcia plastyczne, przyrodnicze, sportowe, do których dorośli także będą mogli dołączyć. Wiek dzieci nie ma znaczenia – możecie zabrać ze sobą nawet maluchy, bo do kolejki bez problemu zabierzecie wózek.
Kiedy wrócimy?
Planujemy, że do wąskotorówki wsiądziemy o 15:00, zatem na miejscu będziemy około 15:30.
Co trzeba ze sobą zabrać?
Koc – miejsce, na którym zorganizuję swój rodzinny piknik, a także to co uważasz za niezbędne (np. środek na komary).
Jakie obowiązują zasady?
Wszystkie dzieci jadą pod opieką dorosłych (rodziców lub prawnych opiekunów). Konieczne jest także wypełnienie formularza zgłoszenia, który otrzymacie na adres mailowy po przyjęciu zgłoszenia. Chęć udziału prosimy kierować na adres mailowy palacwmiechowicach@becek.pl
Czy mogę zgłosić się na wszystkie wycieczki?
Oczywiście! Namawiamy abyście zaprosili znajomych!
Zapraszamy!
Skip to content