Razem z mieszkańcami i mieszkankami Miechowic i Bytomia zbieraliśmy karmę, koce i środki do dezynfekcji dla podopiecznych Schroniska w Bytomiu.

Przekazujemy Państwu mnóstwo ciepłych szczeknięć i głębokich wymruczeń z wyrazami wdzięczności. Tuż przed świętami Wasze prezenty zawieźliśmy bytomskiego schroniska- serdecznie dziękujemy. Pamiętajmy, że potrzeba ciepła i jedzenia nie znika nigdy!

Jeśli ktoś z Państwa nie zdążył przynieść do nas darów dla zwierzaków, przypominamy, że zawsze możecie to  zrobić na własną rękę.

Co warto przynieść?

Najpotrzebniejsze są sucha i mokra karma dla psów i kotów w puszkach, karma dla kociąt i szczeniąt, preparaty witaminowe, środki do dezynfekcji (np. domestos), płyny do naczyń, płyny uniwersalne, płyny do szyb, worki na śmieci, jednorazowe (rękawiczki rozmiar M, XL), koce, ręczniki, poszewki na pościel, żwirek dla kotów – bentonitowy, zwykły, bezzapachowy, smycze parciane (ok. 1,5 m), obroże zwykłe, regulowane.

Co się nie przyda?

Nie przydadzą się kołdry, poduszki, materace i inne rzeczy z wsadem, ubrania, śpiwory oraz pluszowe zabawki, makarony, kasze i ryż.

Jeśli masz wątpliwości, co przekazać na rzecz schroniska koniecznie skontaktuj się z nami: 789 153 878  lub ze schroniskiem: (32) 395 21 75. W trosce o zwierzaki mieszkające w schronisku, sugerujemy, by nie wybierać najgorszej jakości karm marketowych.

Skip to content