12 czerwca (niedziela), godz. 10:00 – 11:30
Nauczymy się wykonywać automasaż twarzy.
Barbara Szubert pokaże jak masować mięśnie głębokie twarzy, rozgrzewać skórę właściwą i pobudzać komórki do produkcji kolagenu. Poczujesz jak rozgrzewają się mięśnie i nauczysz się serii ćwiczeń: mięśni czoła, oczu, policzków, szyi i podbródka.
Masaż twarzy to skuteczna, naturalna i przyjemna metoda na redukcję oznak starzenia, poprawę kondycji skóry, korekcję owalu twarzy oraz zmniejszenie zmarszczek i tzw. „worków” pod oczami.
Joga twarzy cieszy się coraz większą popularnością gdyż pozwala na osiągnięcie fantastycznych efektów. Wprowadza w naszą codzienność czas zarezerwowany tylko dla siebie, zapewniając odprężenie i relaks.
Poznanie i opanowanie nawet kilku elementów masażu warto, a nawet należy wprowadzić do codziennej, świadomej pielęgnacji skóry.
 

Wskazówki dla osób biorących czynny udział w części praktycznej:

  • odzeż odkrywająca dekolt (masaż zaczynamy od szyi)
  • makijaż: najlepiej go nie mieć lub zmyć (będzie taka możliwość na miejscu, przed rozpoczęciem warsztatów)
  • można ze sobą zabrać kosmetyki do ponownego nałożenia makijażu.
KOSZT: 70 zł.
Informacje w sprawie rezerwacji:
Mail: baszu@onet.eu
Telefon: 504 255 699
 
O prowadzącej:
Nazywam się Barbara Szubert. Jestem absolwentką na kierunku Ajurweda na GWSH, instruktorem hatha jogi, oraz certyfikowanym instruktorem jogi twarzy.
Na macie stoję od 13 lat, jestem entuzjastką życia. Uwielbiam pracę z ludźmi. Całe moje życie zawodowe związane jest z pracą z drugą osobą. Poszukiwania swojej ścieżki to w moim przypadku długa droga, ale to inna opowieść.
Skip to content