13 sierpnia (sobota), godz. 10:00 – 12:00

Joga to praca z ciałem i świadomym oddechem oddechowych, połączenie miękkich i powolnych ruchów po bardziej dynamiczne i rytmiczne sekwencje, dzięki czemu można poczuć więcej swobody w swoim ciele. Regularna praktyka jogi pozwala wzmocnić ciało i jednocześnie je rozluźnić usuwając skumulowane w nim przez lata napięcia. To wszystko może wprowadzić w nas więcej przestrzeni, więcej mobilności, więcej równowagi, spokoju i wewnętrznej siły. Zajęcia jogi działają kojąco na ciało i umysł, pomagają w usuwaniu stresu, łagodzą skutki chronicznego zmęczenia.

To spotkanie pozwoli Ci złapać oddech i odprężyć się, poznając od podstaw jogę i jej dobroczynny wpływ na ciało i umysł. Podczas warsztatu opowiem czym jest joga, jak możemy ją praktykować, jaki wpływ ma na nasz organizm i dlaczego coraz częściej jest traktowana jako wsparcie psychofizyczne. Następnie przejdziemy do praktyki asan (pozycje jogi) w łagodnej sekwencji i doświadczymy głębokiej relaksacji z dźwiękiem.

Na zajęcia zabierz wygodny strój i matę/kocyk. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia z jogą, ani z inną aktywnością fizyczną.

Agnieszka Bieda –  certyfikowana instruktorka jogi oraz tancerka z wieloletnim stażem, specjalizująca się w terapii ruchem i tańcu intuicyjnym. W swojej praktyce stosuje różnorodne formy pracy z ciałem uwalniające od skumulowanych napięć i emocji. Twórczyni wykładów i warsztatów poświęconych tematyce pracy z emocjami, psychosomatyce, odnajdywaniu swojego wewnętrznego głosu, dochodzeniu do swojej wewnętrznej prawdy i uwalnianiu nagromadzonych przez lata blokad. Autorka strony Holistyczna Ciałoterapia. Z wykształcenia również dietoterapeutka, lektorka języka włoskiego, fotograf tańca i portrecistka.

KOSZT: 80 zł/osoba

CZAS TRWANIA: 2h

Skip to content