SALSA dla kobiet

Zapraszamy na zajęcia z salsy dla kobiet!
Taniec jest najprostszą formą terapii dostępną człowiekowi.
Na zajęciach będziemy szukać na nowo kontaktu z ciałem, lecz od trochę innej strony niż dotychczas na jodze. Będziemy poznawać same siebie poprzez budowanie kontaktu z ciałem, z jego energią, z poczuciem własnej kobiecości. Nauczymy się odpuszczania ciągłej kontroli nad naszym ruchem oraz tym, jak jesteśmy odbierane przez innych. Będziemy szukać dawno utraconego luzu w ciele, lekkości, płynności, nieskrępowanej radości i swojej własnej, autentycznej natury, którą poprzez taniec można na nowo dostrzec.
Zajęcia będą prowadzone solo, w kameralnym, kobiecym gronie. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w tańcu! Po prostu wystarczy ciekawość i chęć, by na moment wyjść ze swojej głowy i wrócić do ciała.
Na zajęcia przygotuj wygodny strój, obuwie zmienne i wodę. Zapraszamy!
Koszt:
pojedyncze zajęcia 30 zł
karnet na 4 zajęcia 100 zł
Zapisy:
733458786 (jeśli nie odbieram, napisz proszę sms)
lub
mailowo: holistyczna.cialoterapia@gmail.com
O prowadzącej:
Agnieszka Bieda – dyplomowana instruktorka jogi, tancerka, fotografka tańca i portrecistka, dietetyczka kliniczna, lektorka języka włoskiego, głęboko w sercu – artystka.
Związana z tańcem od blisko 20 lat. Założycielka Holistycznej Ciałoterapii. Twórczyni wykładów i warsztatów poświęconych tematyce pracy z emocjami, psychosomatyce, odnajdywaniu swojego wewnętrznego głosu, dochodzeniu do swojej wewnętrznej prawdy i uwalnianiu nagromadzonych przez lata blokad.

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

19 wrz 2022
Zakończone!

Czas

08:00 - 18:00

Czas lokalny

  • Strefa czasowa: America/New_York
  • Data: 19 wrz 2022
  • Czas: 02:00 - 12:00

Następne wydarzenie

Skip to content