Salsa Cubana

Bez wątpienia jeden z najbardziej radosnych tańców świata, który wywodzi się z kultury afrokubańskiej.
Taniec jest najprostszą formą terapii dostępną człowiekowi i zdecydowanie uwalnia.
Na zajęciach będziemy szukać na nowo kontaktu z ciałem, lecz od trochę innej strony niż dotychczas na jodze 😉 Będziemy poznawać samego siebie poprzez budowanie kontaktu z ciałem, z jego energią, z poczuciem własnej kobiecości. Nauczymy się odpuszczania ciągłej kontroli nad naszym ruchem oraz tym, jak jesteśmy odbierani przez innych. Będziemy szukać dawno utraconego luzu w ciele, lekkości, płynności, nieskrępowanej radości i swojej własnej, autentycznej natury, którą poprzez taniec można na nowo dostrzec.
Zajęcia będą prowadzone solo, od podstaw. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia w tańcu! Po prostu wystarczy ciekawość i chęć, by na moment wyjść ze swojej głowy i wrócić do ciała.
Koszt: 30 zł za zajęcia
Zapisy: +48 733 458 786
Agnieszka Bieda – Joga pojawiła się w moim życiu w dość młodym wieku i od pierwszego momentu, gdy stanęłam na macie poczułam, że jest to moja droga. Po kliku latach regularnej praktyki zostałam certyfikowanym instruktorem jogi, by z pasją móc dalej przekazywać to, co sama otrzymałam poprzez tę niezwykłą praktykę.
Od ponad 7 lat jestem oddana tradycyjnej praktyce Ashtanga Yogi, która jest najbliższa mojemu sercu. Z początku zachwycała mnie swoją dynamiką, dyscypliną i intensywnością, jednak po czasie nauczyła mnie i pokazała, że moja największa siła jest w delikatności i łagodności wobec siebie samej, w dyscyplinie i powtarzalności ukryta jest głęboka wolność, największe piękno jest w prostocie i w pozornie błahych szczegółach, a świadomy oddech i jego rytm potrafią sprawić, że Ashtanga staje się miękka, płynna oraz kojąca dla ciała i zmysłów. Ujmuje mnie jej cykliczność, która uświadamia, że nasze życie, jak i my sami jesteśmy indywidualnym rytmem, który warto w sobie odkryć i za nim otwarcie podążać.
Jestem również dietoterapeutą, tancerką, dyplomowanym fotografem tańca i portrecistką, filologiem włoskim, artystką. Prowadząc regularne zajęcia wykorzystuję różnorodne formy pracy z ciałem uwalniające od długotrwałych napięć i emocji. Tworzę wykłady i warsztaty poświęcone tematyce pracy z emocjami, psychosomatyce, odnajdywaniu swojego wewnętrznego głosu, dochodzeniu do swojej wewnętrznej prawdy i uwalnianiu nagromadzonych przez lata blokad.
 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

03 paź 2022

Czas

19:00 - 20:00

Czas lokalny

 • Strefa czasowa: America/New_York
 • Data: 03 paź 2022
 • Czas: 13:00 - 14:00
Pałac w Miechowicach

Lokalizacja

Pałac w Miechowicach
Dzierżonia 30 , Bytom Miechowice
Kategoria

Następne wydarzenie

Skip to content