10 lipca (niedziela), godz. 14:00 – 17:00  (zajęcia bezpłatne)
 

Zapraszamy dzieci i młodzież od 11 roku życia na warsztat, podczas którego Łukasz Franusik LUKY

  • przeprowadzi podstawowe zajęcia z beatbox’u, czyli nauczy jak poprawnie wykonać trzy podstawowe składniki bitu czyli stopy, werbla, hi-hatu oraz jak złączyć wszystko w całość
  • prowadzi zajęcia taneczne z hip-hopu, wraz z uczestnikami przygotuje układu choreograficzni, a na koniec
  • wszyscy razem nagrają teledysk
Organizatorami wydarzenia jest polsko – ukraińska grupa młodzieży realizująca w Pałacu w Miechowicach projekt PRZYSTAŃ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA.
Będą z nami Ukrainki biegle władające językiem polskim, a poza tym – taniec i muzyka nie znają barier językowych.
Udział w warsztacie jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu Fundacji Świętego Mikołaja.
 
O prowadzącym:
Na co dzień jestem tancerzem i instruktorem tańca – specjalizuję się w hip-hopie i poppingu, lecz odnajduję się również w innych stylach, które zawsze przedstawiam w swój sposób. Piszę i tworzę również swoje kawałki, w których przeważa rap, lecz nie zamykam się tylko na podany gatunek. Mój performance jest połączeniem moich dwóch pasji – tańca i muzyki. Na scenie zawsze oddaje całego siebie. Z DJką dążymy do tego, żeby widownia oprócz posłuchania muzyki, mogła włączyć się w koncert i razem z Nami potańczyć. Dodatkowo lubię poprowadzić imprezę jako MC/Konferansjer, a czasami też stanąć za konsoletą i pograć jako DJ. W 2021 roku wydałem swoją pierwszą EPkę „Funky Boy”, a aktualnie jestem w trakcie tworzenia nowej płyty, która będzie przełomowym momentem w mojej twórczości.
Jestem współzałożycielem i organizatorem akcji charytatywnej „Życie kołem się toczy”, podczas której organizujemy szereg wydarzeń artystycznych, z których cały dochód przeznaczony zostanie na zakup elektrycznego wózka dla niepełnosprawnego 26-letniego mieszkańca Bytomia-Mariusza Czecha. Ostatnio znalazłem się również wśród 10 finalistów plebiscytu radia „Czwórka-Polskie Radio” Nieprzeciętni 2022, gdzie zostałem doceniony za swoje dokonania artystyczne i społeczne.
Moje social media:
Fundacja św mikołaja

Wydarzenie jest zrealizowane w ramach projektu „Przystań Świętego Mikołaja” i dofinansowane przez Fundację Świętego Mikołaja

Skip to content